Tradiciniu tapęs tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas „Kalėdinis atvirukas“, rengiamas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Dailės mokytojų asociacijos ir globojamas Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Degutienės – tai graži jau trečius metus besikartojanti šventė, neakivaizdžiai suburianti daugiau negu tūkstantį vaikų iš įvairiausių pasaulio šalių. Šiemet konkurso rengėjai gavo net 1066 įdomias ir originalias kalėdines miniatiūras iš įvairių Lietuvos bendrojo ugdymo bei specializuotų meno mokyklų, dailės studijų. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Kroatijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Airijos, Brazilijos, Rusijos Federacijos ir Baltarusijos.

Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokiniai konkursui paruošė 10 atvirukų. Vadovaujami dailės mokytojos miniatiūras kūrė 10 7a, 8a ir G2a klasių mokinių. Džiugu, kad G3a klasės gimnazistė tapo parodos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro parodinėse erdvėse dalyve! Visi konkurse dalyvavę mokiniai ir jų mokytoja apdovanoti Dailės mokytojų asociacijos prezidento Rimanto Kisieliaus pasirašytais padėkos raštais.