Gegužės 6 d. G2a klasėje vyko integruota lietuvių k. ir istorijos pamoka „Holokaustas – nusikaltimas žmogiškumui“. Kalbėta apie žydų likimą II Pasaulinio karo metais, nagrinėtos Icchoko Mero romano „Lygiosios trunka akimirką“ ištraukos. Išgirdome naujų žinių apie holokaustą ir prisiminėme tai, ką anksčiau mokėmės. Sužinojome, kodėl Švenčionių krašto getas laikomas vienu iš keturių didžiausių, o gavę kūrybinę užduotį diskutavome pateiktomis temomis, pagrindėme savo nuomonę argumentuodami kūrinio ištraukomis. Pamokos pabaigoje kiekvienas išsakė savo apmąstymą apie tai, ką sužinojo, o remdamasi draugų mintimis ir savo nuomone norėčiau suformuluoti mintį, kuri tikriausiai tiks visiems. Ji būtų tokia: „Gyvenimas – tai didžiausias mūsų turtas, kuris greitai gali pasibaigti, tad turime juo džiaugtis“.

Karolina Vasiljeva, G2a klasės mokinė