Pailgintos dienos grupė

Pailgintos dienos grupė – tai tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymu suburta grupė mokiniams, kuriems teikiama neformalaus švietimo paslauga po pamokų.

Grupės funkcijos:
1. grupėje dirbantys pedagogas organizuoja saugią mokinių priežiūrą, kryptingą pažintinę, meninę, sportinę veiklą grupės patalpose ir lauke;
2. nuosekliai, planingai ir turiningai organizuoja veiklą, atitinkančią mokinių amžių;
3. įsipareigoja saugoti mokinius nuo fizinę, psichinę sveikatą žalojančių poveikių;
4. pagal galimybes sudaro sąlygas mokinių saviraiškos poreikiams tenkinti;
5. teikia pagalbą mokiniams atliekant namų darbų užduotis;
6. užtikrina savalaikį mokinių nuvykimą į papildomojo ugdymo užsiėmimus gimnazijoje;
7. informuoja tėvus/globėjus apie mokinių savijautą, sveikatą, elgesį, veiklą pailgintoje grupėje.

Į pailgintą grupę priimami mišrios priešmokyklinės grupės auklėtiniai, 1–4 klasių mokiniai tėvams pateikus rašytinį prašymą. Mokinių priėmimas į grupę įforminamas sutartimi, kuri galioja vienerius mokslo metus arba tėvams raštu paprašius šią sutartį nutraukti.

Grupės darbo laikas nuo 13.00 val. iki 17.00 val.