Spalio 14-19 dienomis Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokiniai dalyvavo VII tarptautiniame integraciniame projekte, vykusiame Liublino mieste Lenkijoje. Kartu dalyvavo mokiniai iš Ukrainos bei Baltarusijos. Gimnazistai buvo supažindinti su šių šalių kultūra. Susitikimo metu diskutavo, dalijosi gerąja patirtimi, dalyvavo ekskursijose į Kazimierz Dolny, Liubliną, Varšuvą, aplankė Lenkijos Respublikos seimą, senatą, Varšuvos sukilimo muziejų. Mokiniai dalyvavo Liublino miesto administracijos orzanizuotame istoriniame žaidime „Norėti, – tai galėti“, skirtame Lenkijos Nepriklausomybės 100-čiui paminėti. Iš 8 renginyje dalyvavusių komandų (Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos) mūsų gimnazistai pasirodė geriausiai ir laimėjo 1-ąją vietą. Su dovanomis ir taure mokiniai laimingi grįžo namo.