Advento ir kalėdinių floristikos darbų paroda „Dūzgiam Kalėdas sode!”
Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos G1b bei G2b klasių mokinės su dailės ir technologijų mokytoja lapkričio 30 dieną dalyvavo Vilniaus universiteto botanikos sode organizuotoje Advento ir Kalėdinių floristikos darbų parodoje „Dūzgiam Kalėdas kartu“. Floristikos Kalėdines puošmenas kūrė 55 vidurinių ir profesinių mokyklų mokinių iš 12 Lietuvos miestų ir miestelių. Respublikinis mokinių floristikos konkursas „Dūzgiam Kalėdas sode!” nuskambėjo per Lietuvą ir sukvietė šimtus dalyvių iš visos Lietuvos į VU botanikos sodą Kairėnuose. Sodo muziejų papuošė daugiau kaip 100 floristinių eglučių, žaisliukų, Advento ir Kalėdų vainikų. Jaunųjų kūrėjų floristikos darbai eksponuojami parodoje, kuri veiks gruodžio 1-15 d.