Vasario 6 dieną Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje buvo minima Tarptautinė saugesnio interneto diena.
Vilniaus apskrities VPK Švenčionių r. PK bendruomenės pareigūnė Liudmila Čeponienė G1b klasės mokiniams pristatė projekto „Saugesnis internetas“ organizuojamo renginio „Pokalbis kitaip!“ filmą, su gimnazistais aptarė rūpimus jiems klausimus.
Informacinių technologijų pamokose 5-G2 klasių mokiniai diskutavo jiems aktualiomis saugesnio interneto naudojimo temomis. Jų tikslas – suvokti bendravimo, šmeižto ir patyčių grėsmes socialiniuose tinkluose, atrasti ir priimti saugaus elgesio juose strategijas, įtvirtinti privatumo ir asmens duomenų saugumo sampratą.
Ypatingas dėmesys buvo atkreiptas į tai, kad kiekvienas turėtų atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.