Kovo 1 d. vyko pavasarinės Švenčionių rajono tautodailininkų, amatininkų, meno kūrėjų ir mėgėjų darbų parodos atidarymas. Renginio metu pristatyta Nalšios muziejuje vykstanti Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos inicijuota paroda-konkursas „Padovanok man angelą“. Šio konkurso-parodos organizatorė – gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Ala Zubkova. Projekto darbo grupė – mokytojos Ina Avreicevič, Elvyra Ceiko, Julija Kurbanova. Projekto koordinatorė – gimnazijos l. e. direktoriaus pareigas Edita Meškovienė. Į projektą įsijungė net 59 Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigos, pristačiusios 460 kūrybinių darbų (angeliukų). Erdvinius angeliukus kūrė daugiau nei 100 pedagogų ir 400 mokinių. Malonu, kad projekte aktyviai dalyvavo beveik visos mūsų rajono mokyklos. Gruodžio mėnesį angeliukai puošė Pabradės „Žeimenos“ gimnaziją, o nuo 2019 m. sausio 11 d. eksponuojami Nalšios muziejuje. Po parodų erdviniai angeliukai bus padovanoti Kauno ir Vilniaus Santaros klinikose besigydantiems vaikams.