2019 m. balandžio 11 d. gimnazijoje lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Ignalinos pasienio rinktinės Pavoverės užkardos pareigūnai. 9–11 kl. mokinius ypač sudomino jų pasakojimai apie Pavoverės užkardos pasieniečių gyvenimą, jų kasdienybę bei tarnybą. Pareigūnai pristatė Pasieniečių mokyklą, papasakojo apie mokymosi joje sąlygas bei reikalavimus, keliamus ketinantiems tapti kursantais.
Viena iš prioritetinių Ignalinos pasienio rinktinės veiklos sričių – kinologija. Mūsų gimnazijos buvęs mokinys – jaunas pasienietis ir pradedantysis kinologas – gimnazijos kieme pristatė tarnybinio šuns parodomąją programą ir tarnyboje pasienyje naudojamą techniką.