Žinių viktorina „Tai – įmanoma!“
2019 m. gegužės 16 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko respublikinė 8-9 klasių mokinių žinių viktorina „Tai – įmanoma!“. Viktorinos klausimai ir užduotys buvo sudaryti iš įvairiausių laikotarpių technikos, mokslo ir technologijų sričių bei netikėčiausių atradimų faktų.
Kartu su kauniečiais galėjo pasitikrinti savo žinias ir mūsų gimnazijos 4 komandos. Sveikiname mūsų komandą „Brain Storm“, laimėjusią I-ą vietą. Nedideliu skirtumu atsiliko ir kitos komandos: „Laimėtojų lyga“, „Teens of the future“, „PI“.

Mokiniams patinka žinių viktorinos, kurių metu praplečiamas akiratis ir supratimas apie mus supantį pasaulį. Šią viktoriną sudarė III turai. I ture dalyviams reikėjo ne tik atspėti, kas yra vaizdo įraše, bet ir atsakyti į video klausimus, kuriuos pateikė KTU dėstytojai. II ture buvo atsakinėjama kahoot programa. Pateikti 4 variantai buvo raktas į atsakymus ir čia galėjo lemti atsitiktinumas. III ture buvo pateiktas kryžiažodis, susijęs su mokslo šakomis ir išradėjais.
Po turtingai praleisto laiko techninės kūrybos centre, mokiniai aplankė Kauno zoologijos sodą ir zoologijos muziejų. Ekskursija visiems patiko, moksleiviai daug sužinojo, pabendravo su draugais, pasidalijo įspūdžiais.