Gegužės 24 d. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbdamas nueito kelio pabaigą ir naujojo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, primindamas daug mokyklinių akimirkų, patirtų čia, gimnazijoje. Vienus priversdamas nusišypsoti, kitus – ašarą nubraukti…
Abiturientus į salę lydėjo mažiausi gimnazijos mokiniai – pirmokai. Besiklausydami jų deklamuojamų eilių ne vienas mintimis nuklydo į vaikystę. Gimnazijos direktorė Edita Meškovienė sveikindama abiturientus linkėjo kiekvienam kuo geriausios kloties kuriant savo sėkmės ir laimės istoriją bei jokiomis aplinkybėmis nepamiršti miesto, kuriame jie gimė, gyveno ir mokėsi. Aktyviai rajono ir gimnazijos garbei įvairiose konkursuose, olimpiadose, varžybose atstovavę gimnazistai buvo apdovanoti padėkomis.

Šventės metu ašarą braukė ne tik mokiniai, bet ir jų auklėtojos Marija Ceiko ir Dorota Sveikauskienė – juk skaudu atsisveikinti su mylimiausiais auklėtiniais, nes tiek daug kartu išgyventa, tiek bendrų prisiminimų. Daug gražių padėkos žodžių gimnazijai ir mokytojams atsisveikindami tarė abiturientai ir įteikė vienuoliktokams simbolinį gimnazijos raktą.
Už žinias, kantrybę ir pasiaukojimą abiturientų Tėvai dėkojo mokytojams. Šventės pabaigoje į dangų buvo paleisti balti balandžiai: simbolis, kad paukščiukai jau užaugo ir pasiruošę palikti lizdą.
Tau, Abituriente, skambutis skamba paskutinį kartą ir mokykloje nuo šiol būsi tik laukiamas svečias. Tu turi žengti į naują gyvenimo etapą ir tapti suaugęs, savarankiškas, atsakingas.
Sėkmės, Abiturientai!