Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas

Spalio 4 d. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Pirmąją pamoką mokytojai dalykininkai „pasikeitė pareigomis“: lituanistas vedė fizinio ugdymo pamoką, matematikas – užsienio kalbos ir t. t. Antrąją pamoką mokytojams pamokas vedė patys mokiniai: paskirstyti grupėmis mokytojai „krimto“ tiksliuosius mokslus, menus, socialinius mokslus. Vėliau visi pakviesti į šventinį koncertą, kurį, kaip ir visą programą, paruošė gimnazijos mokinių parlamentas. Skambėjo daug gražių dainų ir padėkos žodžių mokytojams.
Koncerto pabaigoje visų laukė maloni staigmena. Šventės svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo narys Z. Jedinskij, Švenčionių r. savivaldybės mero patarėjas E. Jedinskij ir UAB Pabradės komunalinio ūkio direktorius A. Junda įteikė kiekvienam mokytojui statulėlę – Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos Metų Mokytojas – 2019, o mokyklos administracija paskelbė nominacijas. Maloniai nuteikė ir Lietuvos Respublikos Seimo nario Z. Jedinskio dovanėlės mokytojams.
Po džiugių staigmenų visi buvo pakviesti puodelio kavos ir ragavo Švenčionių r. savivaldybės mero R. Klipčiaus atsiųsto torto.
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios gražios ir šiltos šventės organizavimo.