Konstitucijos dienos minėjimas

Spalio 25 d. gimnazijoje minėta Konstitucijos diena: buvo vedama pilietiškumo pamoka, pirmo aukšto fojė pristatytas IIa gimnazijos klasės mokinių vykdytas projektas „Lietuva dešimtokų akimis“ ir inauguruotas naujas Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokinių prezidentas.
Renginį organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska ir istorijos mokytoja Alicija Mažutova.
5–8 ir I–IV klasių mokiniai dalyvavo pilietiškumo pamokoje, kurią vedė istorijos mokytoja. Ji pristatė Konstitucijos įstatymo atsiradimo istoriją, taip pat pažymėjo Konstitucijos, priimtos 1992 m. spalio 25 d. piliečių referendume, svarbą mūsų teisingai ir darniai visuomenei. Mokytoja paminėjo, kad jau tryliktus metus iš eilės visi Lietuvos piliečiai kviečiami laikyti Konstitucijos egzaminą. 23 mūsų gimnazijos mokiniai, tęsdami tradiciją, spalio 3 d. pasitikrino  Konstitucijos žinias.
Rinkimų komisijos narė Liza Girulskaja paskelbė Mokinių prezidento rinkimų rezultatus, kuriuos balsų dauguma laimėjo IIIb gimnazijos klasės mokinė Erika Poniatajeva. Direktorė Edita Meškovienė sveikino naujai išrinktą gimnazijos mokinių prezidentę Eriką linkėdama jai stiprybės, atsakingumo, kvietė kartu su palaikymo komanda įsitraukti į gimnazijos gyvenimą, telkti bendruomenę prasmingiems darbams.
Padėkojusi savo rinkėjams už pasitikėjimą, Erika pažadėjo jų nenuvilti ir iškilmingai tarė priesaikos žodžius.
Palinkėkime Erikai stiprybės, ištvermės ir naujų idėjų vykdant  pokyčius gimnazijoje!