Gimtosios kalbos (lenkų), dailės bei technologijų integruotų veiklų nuotolinis projektas „Skaitau ir kuriu“

Balandžio mėnesį vyko gimtosios kalbos (lenkų), dailės bei technologijų integruotų veiklų nuotolinis projektas „Skaitau ir kuriu“. Jo tikslas – lavinant literatūrinius įgūdžius, suteikti vaikams galimybę dalyvauti šiuolaikiškose, įkvepiančiose veiklose, patirti sėkmę, kūrybos bei skaitymo džiaugsmą, motyvuoti vaikus būti kūrybiškus. Veikla projekte buvo orientuota ne į rezultatą, o į malonumą kurti. Pasitelkdami modernias meninės raiškos priemones, vaikai turėjo galimybę giliau išnagrinėti tekstą, jį suvokti, plėsti literatūros kūrinių pažinimą juos interpretuojant. Mokytojos A. Pesliak ir E. Ceiko organizavo mokinių veiklas, skatino kūrybiškumą, kritinį mąstymą. Projekto „Skaitau ir kuriu!“ dalyviai kūrybinėse dirbtuvėse eksperimentavo, vizualizavo „įsivaizduojamus pasaulius“, stengėsi iliustruoti rašytinį žodį. Sukūrė „Literatūrinę dėžutę“.