Konstravimo ir robotikos užsiėmimai

Robotai vis labiau skverbiasi į mūsų gyvenimą. Su jais susiduriame kiekvieną dieną net patys apie tai nesusimąstydami: buityje, paslaugų sferoje, medicinoje. Šiuolaikiniai vaikai greičiau, nei dažnas suaugęs, įgunda naudotis moderniais prietaisais: planšetėmis, išmaniaisiais telefonais, kompiuteriais…
Nuo šių mokslo metų Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje pradėjo veikti Robotikos būrelis. Mokiniai užsiėmimų metu dirba su LEGO WeDo 2.0, EV3 ir kitais robotikos konstruktoriais, kurie gali būti valdomi balsu, išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriu bei bevieliu Wi-Fi tinklu.
Būrelyje aiškinama apie jutiklius, motorus, jų jungimo būdus, konstrukcijas, sukurtų mechanizmų valdymo programas, sprendžiamos originalios užduotys, konstruojami robotai, kuriamos ateities mašinos. Lavinamas kūrybingumas, loginis mąstymas, atmintis, pastabumas, planavimas bei darbas komandoje. Šios savybės ir įgūdžiai padės pagrindus ateities karjerai.