2021-04-07

Dėl karantino ERASMUS+ projekto „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“ veiklos vyksta nuotoliniu būdu. Kovo 29 d. įvyko dar vienas projekto koordinatorių susitikimas. Iki numatyto susitikimo projekto koordinatoriai su Book creator – interaktyvių skaitmeninių knygų kūrimo programa turėjo sukurti savo asmenybės pristatymo albumą. Kitas projekto etapas – mokinių registravimas „eTwinning“ programoje.

2021-01-19

Pasiruošimas kitam Erasmus+ projekto „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“ etapui

Nuo 2020 m. gruodžio 1 d. Pabradės „Žeimenos“ gimnazija dalyvauja Švietimo mainų paramos fondo pagal „Erasmus+“ programos Nr. 2020-1-DE03-KA229-077392_6 projekte „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“, kuris tęsis dvejus metus.
Projekte dalyvauja keturios šalys – partnerės: Lenkija, Italija, Vokietija ir Lietuva. Iš kiekvienos mokyklos siūloma 12 mokinių, kurių amžius 12–15 metų.
Projekto tikslai:

• pagrindinių kompetencijų ugdymo stiprinimas;
  • pameistrystės profesijų profilio stiprinimas;
  • visapusiško požiūrio į kalbų mokymą ir mokymąsi skatinimas;
  • domėjimosi mokslu, technologijomis, inžinerija ir matematika ugdymas (STEM).

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska (projekto koordinatorė) ir lietuvių kalbos mokytoja Danuta Bisikirska 2021 m. sausio 7 d. nuotolinio susitikimo metu aptarė suplanuotas projekto veiklas bei sudėliojo tolimesnių darbų grafiką.

Informaciją parengė A. Lastovska