Lietuvių kalbos ir gimtosios (rusų) kalbos nuotolinė integruota pamoka „Gimtoji šalis poezijoje“

Vasario 8 d. gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja R. Kaušinienė ir gimtosios (rusų) kalbos mokytoja A. Malinovskaja 7b klasėje vedė nuotolinę integruotą pamoką „Gimtoji šalis poezijoje“. Mokiniai atliko kūrybinę užduotį – sukūrė pateiktis ir parinko jiems patikusias eiles, apdainuojančias Lietuvą. Pristatydami savo darbus moksleiviai jausmingai deklamavo rusiškai ir lietuviškai, nagrinėjo eilėraščių pasaulį, mokėsi aptarti kūriniuose vaizduojamą Tėvynės paveikslą ir jį atskleidžiančias menines priemones. Įsivertindami ir vertindami draugų darbus dalinosi įspūdžiais, patirtais ruošiantis šiai pamokai, kuri buvo skirta artėjančiai Vasario 16-ajai paminėti.