Projektas baigėsi, tačiau įspūdžiai liko

Štai ir baigėsi mūsų dalyvavimas Tarptautiniame virtualiame projekte „My multi-purpose box“ eTwinning platformoje. Jame dalyvavo 10 gimnazijos mokinių kartu su anglų kalbos mokytoja Valentina Lavrinovič, taip pat mokiniai iš Lenkijos, Rumunijos, Turkijos. Tai buvo itin naudingai praleistas laikas. Ypač intensyvus darbas vyko balandžio mėnesį. Mokiniai projekto metu „kepė“ raides ir kūrė žodžius. Projekto metu jie turėjo galimybę tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius bendraudami angliškai. Mokinė iš Lenkijos vykdė vebinarą „Make-up“. Mūsų II b kl. mokinė Raminta Pilvinskaitė organizavo vebinarą ir pristatė savo kulinarinius gebėjimus bei mokė kitus, kaip gaminti skanius desertus. Visi dalyviai buvo sužavėti ne tik Ramintos kulinariniais gebėjimais, bet ir puikiais kalbėjimo įgūdžiais. Už dalyvavimą vebinaruose visi dalyviai gavo sertifikatus. Mokiniai patobulino IT gebėjimus, išmoko naudotis įvairiomis bendravimo platformomis. Apibendrindami veiklas moksleiviai teigė, kad projektinės dienos ne tik praskaidrino jų kasdienybę, bet ir suteikė galimybę patobulinti anglų kalbos įgūdžius bei užmegzti tarptautinius ryšius. Tai buvo intensyvus laikas, bet rezultatas irgi puikus. Džiaugėmės galėdami dalyvauti šiame projekte.