Renginys specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams „Velykų belaukiant“

Velykos – tai labai sena, graži pavasario šventė, kuri siejama su viltimi, tikėjimu ir atsinaujinimu. Per ją švenčiame Jėzaus prisikėlimą. Visiems tikintiesiems krikščioniams tai yra viena iš svarbiausių metų švenčių, primenančių, kad Jėzus Kristus atpirko mūsų nuodėmes ir jo dėka mes turime galimybę į naują gyvenimą. Balandžio 14 dieną mūsų gimnazijoje buvo organizuotas renginys specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams „Velykų belaukiant“. Renginio metu mokinai aktyviai kalbėjo apie Velykų simboliką, tradicijas, sprendė kryžiažodžius ir minė mįsles, prisiminė patarles apie Velykas. Kiekvienas mokinys pagamino savo darbelį – Velykinį kiaušinį. Taip mokiniai prisidėjo prie šventinės aplinkos gimnazijoje kūrimo. Jų darbais dekoruotas Velykinis medelis puošia gimnazijos fojė.