Šiemet „Lietuvos Junior Achievement“ jaunųjų bendrovių programoje dalyvauja daugiau nei 3000 mokinių, kurie sukūrė daugiau nei 850 verslų. Šiais, rekordus sumušusiais metais, norime pasidžiaugti Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos IIA ir IIB klasių mokiniais kurie mokosi antreprenersytės kurdami savo verslus. Jie savo kailiu susipažįsta, kiek drąsos, kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir kitų antrepreneriškų savybių reikia turėti, norint sukurti sėkmingą jaunąją bendrovę.
2022 m. balandžio 8 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko Ukmergės regioninė jaunųjų verslo bendrovių eXpo. Mugėje dalyvavo trys Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos jaunųjų verslo bendrovių komandos. Pristatė savo gaminius, prekiavo jais mugės metu, bendravo su vertinimo komisija, atsakė į jų pateiktus klausimus.
Jaunosios bendrovės į savo veiklas įdėjo tiek pastangų, jog nusipelnė būti pastebėtos.
Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos jaunoji bendrovė „JierUp“ buvo apdovanota nominaciją „Draugiškiausia aplinkai bendrovė“.
Esame dėkingi organizatoriams ir Junior Achievement komandai už antreprenerišką kelionę per Lietuvą.