Rugsėjo 19-23 dienomis, Lenkijoje, Košalino Jano Tvardovskio pagrindinėje mokykloje Nr. 3,  įvyko pirmasis tarptautinio Erasmus+ programos projekto „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“ mokinių mobilumas, kuriame susitikio Jaunimas iš Lietuvos, Lenkijos, Italijos ir Vokietijos. Susitikimas prasidėjo pasveikinimu ir susipažinimo veiklomis. Užsiėmimų tema buvo nepaprastai įdomi: „Alternatyvūs energijos šaltiniai – fotoelektra“. Mokiniams reikėjo patikrinti, kiek namų ir iš kurios pusės turi ant savo stogų įsirengę saulės elektrines, paskui 3D modeliavimo programoje TinkerCAD sumodeliuoti objektą ir atsispausdinti jį 3D spausdintuvu. Įdomiausia mobilumo dalis buvo apsilankymas saulės jėgainės parke, esančiame Ustronie Morskie seniūnijoje. Po sunkaus darbo, žinoma, buvo ir galimybė papramogauti: integraciniai ir sporto užsiėmimai, apsilankymas boulinge, ekskursija po Košaliną ir kelionė į Kolobžegą.
Džiaugiamės turėję galimybę pasimatyti gyvai su projekto partneriais.

Projekto koordinatorės: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Danuta Bisikirska.