Kovo 8-10 dienomis Erasmus+ REST projekto dalyviai tęsė mobilumo veiklas. Trečia projekto diena prasidėjo gėlėmis, pakilia ir šventine nuotaika. Svečiai lankėsi įvairiose pamokose, bendravo tiek su mokytojais, tiek su mokiniais, domėjosi mokyklos gyvenimu ir tradicijomis. Tuo tarpu mokiniai tęsė pradėtus darbus. Po kruopštaus dviejų dienų darbo atėjo laikas supažindinti mūsų draugus su Vilniaus senamiesčio ir Užupio įdomiausiomis vietomis. Šios savaitės veiklas vainikavo bendra projekto koordinatorių vakarienė, kur buvo aptartos tolimesnės veiklos. Kiekviena diena Erasmus+ projekte drauge su bendraamžiais mokiniams suteikė įspūdžių bei gerų emocijų. Džiaugiamės, jog turime partnerius, su kuriais gebame efektyviai pasiekti gerų rezultatų. Jau nekantriai laukiame kitų suplanuotų veiklų. Taip pat širdingai dėkojame gimnazijos administracija bei kolegoms už pagalbą organizuojant projekto veiklas.

Projekto koordinatorės: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Danuta Bisikirska