„Jei žemėje yra stebuklų, jie vyksta teatre.“ (K. Stanislavskis)

Sveikiname su tarptautine teatro diena!

Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos 6, 7 ir 10 klasių mokiniai su anglų kalbos mokytoja D. Sveikauskiene paminėjo šią dieną VU teatro salėje, kur žiūrėjo American Drama Group Europe spektaklį „Gyvulių ūkis” anglų kalba. Užsukę į gyvulių ūkį, pagal rašytojo George Orwell apysakos motyvus, žiūrovai pasimėgauja viena išmintingiausių ir patraukliausių mūsų laikų pasakų. Taip pat tai yra nuostabi istorija, kurioje humoras derinamas su įdomiu veiksmu ir širdį veriančia tragedija, kai vieno ūkio gyvuliai, sukelia perversmą ir nuverčia savo šeimininką. Mokiniai ne tik turėjo galimybę patobulinti savo anglų kalbos žinias, bet ir įsitikinti, kad teatras tai ypatinga vieta, kur žmonės gyvena kitaip ir kuria magiją žiūrovams.