2023 m. balandžio 15-22 dienomis Neapolyje, Italijoje, mūsų mokyklos mokiniai kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska ir lietuvių kalbos mokytoja Danuta Bisikirska dalyvavo paskutiniame tarptautinio projekto Erasmus + „Sukurkite savo revoliuciją naudodamiesi gamtos ištekliais, remdamiesi pavyzdžiu „Efektyvumo didinimas stebint saulės energiją“ mobilumo susitikime. Dirbdami komandose mokiniai turėjo palyginti šalių partnerių saulės sistemos modelio matavimo rezultatus, kuriuos rinko nuo balandžio pradžios. Taip pat projekto dalyviai turėjo galimybę susipažinti su turtinga Neapolio istorija, pamatyti unikalios architektūros šedevrų bei aplankyti senovinį Pompėjos miestą. Paskutinę projekto dieną Neapolio licėjuje įvyko susitikimas su vietos valdžios ir Italijos švietimo ministerijos atstovais.
Gaila, kad projektas jau baigėsi, bet tuo pačiu ir džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę jame dalyvauti, patirti neužmirštamų įspūdžių, patobulinti anglų kalbos įgūdžius ir užmegzti tarptautinę draugystę.
Dėkojame mūsų projekto partneriams už bendradarbiavimą, o mūsų gimnazijos bendruomenei už palaikymą ir pagalbą realizuojant projektą.