Gegužės 12 d. socialinė pedagogė Svetlana Kosiak ir Švenčionių  PK viešoji pareigūnė Vilma Gudaitytė su Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos I, III klasių mokiniais dalyvavo atvirų durų dienoje Vilniaus apskrities policijoje. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su policininko profesija, galėjo iš arčiau pažvelgti į kasdieninį jų darbą, naudojamą techninę įrangą bei ekipuotę. Daug dėmesio sulaukė Viešosios tvarkos valdybos Specialios parengties skyriaus pareigūnų suvaidinta sulaikymo operacija, Reagavimo valdybos kinologų su šunimis bei policijos žirgų pasirodymai, kriminalistų ekspertų naudojama tyrimų įranga, taip pat kasdieniame policijos pareigūnų darbe naudojamos tarnybinės transporto priemonės.
Studijų programas ir studijavimo sąlygas moksleiviams pristatė Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai kartu su LPM kursantais.