Gegužės 26 d., nusileidus saulei, gimnazijoje startavo ilgai lauktas mokinių tarybos organizuotas renginys „Naktis mokykloje – PŽG agentai”. Nusiteikę nemiegoti visą naktį mokiniai į gimnaziją sugužėjo 20 valandą.
Pirmiausiai visi susirinko aktų salėje, kurioje pavaduotoja ugdymui Ana Lastovska pasveikino renginio dalyvius. Vėliau 90 mokinių buvo suskirstyti į komandas ir turėjo atlikti iš anksto parengtas užduotis tam, kad geriau pažintų vieni kitus.
Paskui mokiniai dalyvavo kveste (ieškojimuose), kuris suteikė daug teigiamų emocijų ir žaidimo azarto. Dalyviams buvo paruošti 5 kambariai, kuriuose jie įdomiai praleido laiką. Atnaujintoje sporto salėje vyko sporto varžybos. Po veiklų laukė vakarienė. Daugiausiai taškų surinkusi komanda buvo apdovanota saldžiais prizais.
Na ir pagaliau atėjo laikas visų labai lauktai diskotekai. Keletą valandų mokiniai linksminosi, atrodė, jog muzika netils visą naktį, bet atėjo laikas poilsiui. Vieni ėjo miegoti, kiti kabinetuose žiūrėjo filmus, o dar kiti tiesiog kalbėjosi tarpusavy.
Tikimės, kad toks renginys, kurį galime pavadinti savotišku nuotykiu, mūsų gimnazijoje nebus paskutinis. Dėkojame ne tik dalyviams, bet ir visiems mokytojams, kurie mums padėjo ir mumis pasitikėjo!

Gimnazijos mokinių taryba