Birželio 6 d. 5a klasės mokiniai su klasės vadove Eleonora Čepulkovskiene ir mokinės mama Marija Dabriene dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje – ekskursijoje „Pasislėpusios miesto detalės“. Mokinius buvo siekiama įtraukti į gyvą miesto tyrinėjimą, skatinama ieškoti dabarties sąsajų su praeitimi, plėsti intelektines mokinių galias, ugdyti aktyvų, kūrybingą, atsakingą ir paveldą saugantį pilietį.
Gidė supažindino su istorinius įvykius žyminčiomis vietomis, architektūros ir kultūros vertybėmis, meniniais elementais, istoriniais reliktais, jų išsaugojimo galimybėmis. Vėliau mokiniai susipažino su Bernardinų sodo unikalia gamtos padėtimi Vilnios žemupio kilpoje, nepakartojamais Senamiesčio architektūros ansambliais.