Birželio 13 d. 5 a, 6 a, 6 b, 8 a, 8 b klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja D. Sveikauskiene, lietuvių kalbos mokytoja D. Bisikirska ir biologijos mokytoja M. Ceiko apsilankė Vilniaus apskrities VPK, Švenčionių r. policijos komisariato, Pabradės policijos nuovadoje ir Priešgaisrinės apsaugos tarnybos prie Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, Pabradės padalinyje bei dalyvavo netradicinėje pamokoje „Saugūs mes kartu“. Policijos pareigūnės supažindino vaikus su Lietuvos policijos pareigūnų darbo specifika, specialiosiomis priemonėmis, policijos mašinomis. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti sulaikymo patalpas ir daugiau sužinoti apie policijos pareigūno profesiją. Gaisrinėje mokiniai pažiūrėjo edukacinį filmuką apie gaisrinę saugą, susipažino su gaisrinių automobilių įranga, sužinojo, kiek juose telpa vandens ir tai, kad ugniagesiai ne tik gaisrus gesina. Taip pat išgirdo atsakymus į jiems rūpimus klausimus.