Vykdant iniciatyvą „Šok į tėvų klumpes”, birželio 8 dieną Pabradės „Žeimenos” gimnazijos 7a klasės mokiniai kartu su klasės vadove D. Sveikauskiene aplankė dvi tėvų darbovietes ir būtent šiandien birželio 20 d., minint Pasaulinę pabėgėlių dieną, norime pasidalinti savo įspūdžiais. Pirmiausia nuvykome į UNHCR, the UN Refugee Agency Office – Jungtinių Tautų Vyriausiojo pabėgėlių komisaro biurą, kur apsilankę sužinojome skirtumus tarp imigrantų ir pabėgėlių, apie nelengvą pabėgėlių dalią, kur jie gali kreiptis pagalbos, kaip šitas biuras funkcionuoja ir padeda pabėgėliams, kaip mūsų mokinių mama praleidžia savo darbo dieną, kokių dalykų būtina mokytis mokykloje ir kokį išlavinimą reikia įsigyti, norint čia dirbti. Visi dalyvavome viktorinoje apie įžymybes, kurioms teko patirti pabėgėlių dalią. Gavome dovanų. Džiaugiamės turėdami tokius svarbius ir aktyvius tėvus. Paskui nuvykome į antrą tėvų darbovietę – Holectron Led apšvietimo gamyklą. Joje pamatėme visą Led apšvietimo gamybą nuo pat pradžios, kai gaunamas užsakymas, iki galutinio rezultato. Įdomu buvo, kad kai kuriuos darbus atlieka darbuotojai, o kitus – robotai. Mūsų mokinių tėvelis parodė programas, su kuriomis dirba įmonė, taip pat akcentavo, kokį išsilavinimą reikia turėti bei ką mokėti norint įsidarbinti jų įmonėje. Labai dėkojame tėvams už pakvietimą ir šiltą priėmimą. Mes Jumis didžiuojamės!