Lapkričio 23 d. įvyko gimnazijos Mokinių prezidento rinkimai. Šiais metais rinkiminė kampanija buvo labai aktyvi. Kandidatai savo programas pristatinėjo klasėse, įrodinėjo, kaip sieks savo tikslų, atsakinėjo į klausimus. Klausimų buvo daug ir įdomių, o kartais ir provokuojančių, tad būsimiems prezidentams reikėjo ir galvą pasukti, ir iškalbos meną panaudoti. O kandidatų idėjos buvo labai įvairios ir patrauklios mokiniams, populistinės ir realios, kurias galima įgyvendinti. Gimnazijos prezidentu absoliučia balsų dauguma išrinktas Ia klasės gimnazistas Patryk Lastovski, surinkęs 107 balsus. Balsavimo teisę turėjo 238 gimnazijos mokiniai, o rinkimuose dalyvavo ir balsą už vieną iš kandidatų atidavė 206 rinkėjai. Ačiū visiems kandidatams už dalyvavimą, už aktyvų įsitraukimą į rinkimines veiklas. Tikėkimės, kad tos pamokos buvo ne veltui. Rinkimų bus dar daug ir nebūtinai mokykloje, tad sėkmės visiems panaudoti įgytas žinias.