Kaip tu čia atvykai? Gal traukiniu? Tokį klausimą mūsų mokiniams uždavė Vilniaus geležinkelių muziejaus gidė.
Lapkričio 29 dieną šiame muziejuje vyko labai įdomi netradicinė pamoka 5a ir 5b klasių mokiniams. Atrodytų, ką galima sužinoti apie traukinius, visa para pravažiuojančius pro mūsų miestą. Pasirodo, dar daug ko nežinome. Šiuolaikinių technologijų pagalba mokiniai sužinojo, kaip organizuojamas geležinkelio darbas. Kuo šiuolaikiniai traukiniai skiriasi vienas nuo kito (kodėl geležinkeliu važinėja daug skirtingų vagonų). Kaip atrodė pirmieji bilietai, kuriuos mūsų mokiniams davė patvirtinti? ? Pamokos pradžioje gidė kalbėjo apie saugos taisykles, kurių labai svarbu laikytis, norint išvengti nelaimingų atsitikimų. Mokiniai labai atidžiai klausėsi ir teisingai atsakinėjo į klausimus, o paaiškėjo, kad ir jie patys žino daug.
Daug įvairių muziejaus eksponatų pasakojo apie nuostabias keliones geležinkeliu. Pamokos pabaigoje gidė pakvietė mokinius atvykti pavasarį, kai gamta atgyja.