Šventų Kalėdų laukimas – tai laikas sustoti, pamąstyti apie prabėgusius metus, nuveiktus darbus. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai tikrai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui ir planų kūrimui. Mūsų gimnazija tęsia gražią tradiciją – Kalėdų laukimą įprasminti edukacinių erdvių puošyba, grožio kūrimu, dalyvavimu įvairiose renginiuose, gerumo akcijose, konkursuose. Nuo pat gruodžio mėnesio pradžios mokinių ir mokytojų geri ir gražūs darbai džiugino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir atvykstančius svečius. Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams, padėjusiems skleisti artėjančių šventų Kalėdų nuotaiką.