Visada svajokim kaip vaikai
Vasario keturioliktąją gimnazijos pradinių klasių mokiniai, mokytojai, svečiai susirinko paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Lietuvių kalbos mokytoja V. Volskienė labai šiltai mažiesiems suprantamai papasakojo, kokią šventę švęsime vasario šešioliktąją. Laikydama rankose mažytę Trispalvę, klausė, ką reiškia jos spalvos. Mokinukai skandavo: saulė, gamta, kraujas, Lietuva. Ir tuomet iš visos širdelės vaikų choras ir visa salė kartu užtraukė dainą „Nupiešiu saulę“.
Vėliau vyko 3-4 klasių mokinių viktorina „Ką žinau apie savo šalį Lietuvą?”. O vaikai apie jos gamtą, miestus, istoriją išties žino daug ir su noru atsako į klausimus. Pirmąją vietą laimi IV a klasė.
Ir kaipgi be eilių? Poetai, apdainuodami savo gimąjį kraštą, apipynė gražiausių meninių priemonių vainikais. O mokinukai tuos vainikus išpynė ir įtaigiu meniniu žodžiu išreiškė jausmus gimtinei.
Daug šurmulio sukėlė kvietimas pažaisti ratelį „Šiaudų batai”. Renginio pabaigoje aktyviausiems, meniškiausiems mokiniams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą ir puikius darbelius įvairiuose piešinių, iliustracijų konkursuose. Baigiamasis šventės akcentas – daina „Visada svajokim kaip vaikai” suaugusius nukėlė į nerūpestingą vaikystės laiką, o vaikams išskleidė sparnus gėrio, grožio kūrybai savo laisvoje šalyje.