PASAULINĖS DAUNO SINDROMO DIENOS MINĖJIMAS

Kovo 21 d. minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Ji skirta didinti visuomenės supratimą apie Dauno sindromą, skatinti asmenų, turinčių šį sindromą, teisių, socialinės įtraukties ir gerovės palaikymą, žmonių toleranciją, paraginti kiekvieną iš mūsų išdrįsti pabūti kitokiais. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik vieną chromosomą.
Mūsų gimnazijos mokiniai bei mokytojai, apskritai visa gimnazijos bendruomenė šią dieną mūvėdami skirtingomis kojinėmis paminėjo Pasaulinę Dauno sindromo dieną. Visų klasių mokiniai kartu su mokytojais žiūrėjo socialinius filmukus apie šį genetinį sutrikimą. Nupiešė ir nuspalvino skirtingas kojines, kuriomis galime pasigrožėti gimnazijos foje. Mokiniai nufotografavo savo klasės draugus su skirtingomis kojinėmis.
Galime tik pasidžiaugti, jog mūsų gimnazijos bendruomenė tolerantiška, stengiasi suprasti ir priimti tokius žmones, kokie jie yra. Juk mes visi tokie panašūs, juk mes visi tokie skirtingi.