PROMETHEUS – GAMTOS MOKSLŲ AKADEMIJA. PROGRAMA „VELYKINIS MARGUTIS“

Mūsų gimnazijoje jau kelerius metus vyksta projekto „Prometheus“ veiklos. Projekto tikslas – supažindinti ir sudominti mūsų gimnazijos ir kitų mūsų rajono mokyklų moksleivius su gamtos mokslais, tiriamąja veikla. Kovo 27 d. III AB klasės mokiniai L. Gudanec, V.Titorenko, J. Ivanova, V. Borisenkova, G. Bimbaitė, M. Filipionok, K. Perveinis ir D. Misevič vykdė projekto programą „Velykinis kiaušinis“, skirtą IUG, PUG ir pradinio ugdymo klasių vaikams. Mokiniai kartu su mokytojomis M. Ceiko ir E. Verkovska vedė užsiėmimus IUG grupėms „Kodėlčiukai“, „Žvaigždutės“ ir PUG grupėms „Spindulėliai“, „Nykštukai“.
Velykos – gamtos atbudimo, pavasario, džiaugsmo ir linksmybių šventė. Pagrindinis Velykų simbolis ir patiekalas – kiaušinis. Vaikučiai susipažino su kiaušinių marginimo būdais. Vienas iš jų – marginimas dažais ant servetėlių ir dekupažo technika. Vaikai ne tik sužinojo apie kiaušinių marginimo, jų puošimo būdus, bet ir patys margino, klijavo piešinukus. Visi kartu linksmai ir prasmingai praleido laiką.

Chemijos mokytoja Edita Verkovska