Rugsėjo 10 dieną minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Savižudybės ir savižudiškas elgesys išlieka vienu iš didžiausių visuomenės sveikatos iššūkių Europoje ir visame pasaulyje. Apie 800 000 žmonių miršta dėl savižudybių kiekvienais metais, ir tai yra daugiau mirčių nei sukelia karas ar terorizmas.
Pabradės „Žeimenos“ gimnazija prisidėjo prie šios dienos minėjimo organizuodama akciją „100 priežasčių, kodėl verta gyventi?“. Po išklausyto pranešimo 5–8, I–IV gimnazijos klasių mokiniai aptarė ir išrinko sentencijas šia tema. Papuoštas stendas įrengtas gimnazijos fojė. Čia kiekvienas gimnazijos bendruomenės narys gali susipažinti su mokinių darbais. Ši akcija yra sveikatos projekto „Augu sveikas ir laimingas“ dalis.