Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

2020 m. vasario 14 dieną Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Gimnazijos bendruomenę pakiliai nuteikė mokinių atliekamos dainos apie laisvę, vėliau direktorė Edita Meškovienė pasveikino aktų salėje susirinkusius svečius, mokinius ir mokytojus bei įteikė padėkas šauniems ir kūrybiškiems mokiniams, kurie sėkmingai atstovavo gimnazijai įvairiuose renginiuose, konkursuose ir olimpiadose. Šventėje dalyvavo Švenčionių rajono policijos komisariato vadovė Daiva Britovienė ir Švenčionių rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Liudmila Čeponienė. Viešnios įteikė Jaunojo policininko pažymėjimus 19 mūsų gimnazijos mokinių ir džiaugėsi, kad jaunuoliai prisideda prie geresnio ir saugesnio Lietuvos rytojaus kūrimo.