Vasario 10-14 d. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje vyko Saugesnio interneto savaitės renginiai, organizuoti informacinių technologijų mokytojų E. Čepulkovskienės ir O. Pobiaržinos. 5-7 klasių mokiniai per technologijų pamokas dalyvavo viktorinoje „Nuotraukų skelbimas internete“, edukacinėse erdvėse „Laikas prisijungus ir atsijungus“, „Mano duomenys internete“. Jų tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.
8-II klasių mokiniai žiūrėjo vaizdo transliacijas, diskutavo apie saugų naudojimąsi internetu. Mokytojos siekė atkreipti dėmesį į kylančias problemas naršant internete ir pasirinkti temas, atspindinčias dabarties aktualijas.