Studijų galimybės VDU Švietimo akademijoje

2020 m. vasario 25 d. gimnazijoje svečiavosi Švenčionių rajono savivaldybės administracijos kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos atstovai.
VDU doc. dr. Aldona Mazolevskienė įdomiai ir prieinamai mokiniams pristatė ugdymo krypties studijų programas. Prof. dr. Virginijus Sruoga gimnazistus supažindino su visomis universiteto studijų programomis, tarptautinėmis galimybėmis, pabrėžė, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis konkrečią programą. Būsimieji studentai sužinojo, kad Vytauto Didžiojo universitete vykdomos gretutinės studijos, kai studijuodamas  pasirinktą pagrindinę studijų programą, studentas gali laisvai pasirinkti bet kurią gretutinę studijų programą.
Prof. dr. Dalia Survutaitė ragino mokinius rinktis pedagogikos studijas bei tapti naujos mokytojų kartos atstovais.