Geografijos žinių konkursas adventur turizmo parodoje

Šiais metais geografijos konkursams ir olimpiadoms puikus startas – Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykęs geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Sausio 24 d. šiame konkurse mūsų mokyklai atstovavo 8, I, II klasių mokiniai, varžęsi su kitais 1300 jaunųjų geografų iš beveik 30 Lietuvos savivaldybių.
Paskelbus ADVENTUR geografijos konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ II kl. rezultatus paaiškėjo, jog iš viso dalyvavo 162 II klasių mokiniai. Mūsų gimnazijos dešimtokė pateko į geriausiųjų dvidešimtuką.
Moksleiviams ADVENTUR paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka, kurioje jų laukė Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su garsiais keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai. Mokiniai pagilino geografijos žinias ir praplėtė akiratį.

Geografijos mokytoja I. Volodkovič