Nuo 2019 m. gruodžio mėnesio Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos IIIa klasės mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo Lietuvos gimnazijų integruotame istorijos-technologijų konkurse „Verčiu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo puslapius“. Konkursas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30–mečiui paminėti.
Mokiniai kurdami istorinį suvenyrą siejo jį su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo istorija, aprašė artimųjų prisiminimus, bandė prisiliesti prie svarbių ir iki šiol aktualių, nepamirštų Lietuvos įvykių.
Konkurse dalyvavo 20 Lietuvos gimnazijų, pateikta vertinimui 40 istorinių rašto darbų ir 39 mokinių sukurti suvenyrai. Džiaugiamės, jog mūsų gimnazijai atstovavę mokiniai ir mokytojos laimėjo 3 vietą ir gavo LR Seimo padėką. Šiandien LR Seime turėjo vykti konkurso baigiamasis renginys, tačiau dėl šalyje paskelbto karantino visi dalyviai, vertintojai dalyvaus nuotolinėje konferencijoje gegužės 20 d. Čia mokiniai ir mokytojai pristatys savo darbus, dalinsis gerąja patirtimi.

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą gimnazijai, ir kviečiame mokinių tėvelius (globėjus, rūpintojus), gimnazijos darbuotojus ir visus, neabejingus gimnazijos gerovei, ir šiais metais vėl tapti Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos rėmėjais. Prisegame elektroninės prašymo pildymo formos pavyzdį. (FRO512 4 versija)

Daugiau informacijos >>>