Nuostabus tas rugsėjo dangus,
Kada gervės jau ruošiasi skrydžiui.
Beržas, rodos, žingsniuoja taku,
Gelsvą lapą numetęs netyčia…

Mokslo ir žinių diena Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos” gimnazijoje šiais metais vyko neįprastai. Dėl COVID-19 apribojimų, 9.00 val. pirmasis skambutis nuskambėjo pirmų klasių mokiniams, o 11.00 val. 39 gimnazijos abiturientams Mokslo ir žinių diena prasidėjo iškilmingai įnešant gimnazijos vėliavą ir giedant Lietuvos himną. Kiti mokiniai atvyko į gimnaziją nustatytu laiku, klasėse juos pasitiko klasių vadovai. Iškilmingo minėjimo gimnazijos aktų salėje metu direktorė Edita Meškovienė visiems mokiniams linkėjo saugių, kūrybingų ir prasmingų mokslo metų, o tėveliams dėkojo už tai, kad jų vaikai lanko mūsų gimnaziją. Gimnazijos tarybos pirmininkas Andrejus Junda ir gimnazijos tarybos narė Jolanta Misevičienė džiaugėsi, kad 24 gimnazijos pirmokams įteiktos mokyklinės priemonės. Gimnazijos bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame LR Seimo nariui Zbignevui Jedinskiui už padovanotus pratybų sąsiuvinius pirmoms klasėms, Švenčionių rajono savivaldybės administracijai, Merui Rimantui Klipčiui už baldus bei gražiai, šiuolaikiškai įrengtas priešmokyklinės ir ikimokyklinės grupių patalpas. Taip pat esame dėkingi Švenčionių rajono savivaldybės administracijai, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ ir Pabradės miesto seniūnijai už suremontuotus laiptus, kuriais mūsų gimnazijos mokiniai ateina semtis žinių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ana Lastovska