Lietuva mums ne tik brangi, bet ir įdomi

Kovo dešimtąją lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos organizavo virtualius renginius, skirtus artėjančiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Mokytojos D. Bisikirskos pradinių klasių mokiniai rašė sveikinimus Lietuvai. Ketvirtokai su mokytoja V. Volskiene kūrė savo rankų dovanėles. Mokytoja O. Bieliauskienė 6b klasei pasiūlė žaidimą „19 įdomių faktų apie Lietuvą“, kuriame savo pasakojamaisiais intarpais mokinių žinias apie Lietuvą praturtino ir patį žaidimą paįvairino mokytoja-konsultantė T. Kuzmickaja.
Vyresniųjų klasių mokiniai kartu su mokytojomis R. Andrukoniene, R. Kaušiniene, O. Bieliauskiene, D. Bisikirska žaidė azartišką „Protų mūšį“, kurio metu įtvirtino arba sužinojo įdomių faktų ne tik apie Lietuvos, bet ir kitų šalių nepriklausomybę. Daugumoje klasių mokiniai išbandė jėgas individualiose varžybose, o komandinėse laimėjo IA klasės komanda, pasivadinusi „Turk Turk<3“, kuri surinko net 75 procentus teisingų atsakymų. Mokiniams patiko veiklos, o mokytojos pasidžiaugė mokinių susidomėjimu ir žiniomis.