PROJEKTAS: NORWID

Šiais metais minimos 200-osios Cypriano Kamilo Norwido gimimo metinės.
Šios ypatingos sukakties proga 2021-ieji paskelbti Cypriano Kamilo Norwido metais. Prisidėdamas prie jubiliejaus iškilmių, fondas „Pomoc Polakom na Wschodzie“ vykdė projektą „PROJEKT: NORWID”.  „PROJEKT: NORWID” tikslas – supažindinti su paskutiniojo lenkų romantiko gyvenimu ir kūryba lenkų vaikus ir jaunuolius, gyvenančius už šalies ribų.
Mūsų mokinė Inesa Šurpickaja, vadovaujama lenkų kalbos mokytojos Alicjos Pesliak, dalyvavo marškinėlių grafinio dizaino konkurse, populiarinančiame Norwido atvaizdą ir kūrybą.
Iš kelių dešimčių paraiškų, kurias siuntė visame pasaulyje esančios Lenkijos mokyklos, konkurso „PROJEKT: NORWID” komisija išrinko 9 geriausius grafikos darbus ir iliustracijas.
II a klasės mokinė Inesa Šurpickaja III kategorijoje (15-19 m.) laimėjo antrąją vietą.

Lenkų kalbos mokytoja metodininkė
Alicija Pesliak