Lapkričio 26 d., penktadienį, Lenkijos Respublikos Nacionalinės švietimo komisijos medaliais apdovanota per 30 Lietuvos lenkiškų mokyklų mokytojų ir lenkiškam švietimui nusipelniusių žmonių grupė. Tarp apdovanotųjų – mūsų gimnazijos mokytojai Ana Lastovska, Zdislava Dravnel ir gimnazijos tarybos pirmininkas Andrejus Junda. Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų asociacijos „Macierz Szkolna“ organizuoto 28-ąjį kartą vykusio geriausio mokyklos geriausio mokytojo konkurso apibendrinimo ceremonijos metu medalius įteikė Lenkijos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras Tomaszas Rzymkowskis.
Iš 83 pasižymėjusių mokytojų buvo išskirti trys mūsų gimnazijos mokytojai, kuriems įteikti Ministro Pirmininko kanceliarijos lėšomis finansuoti dovanų kuponai. Tai Alicija Pesliak, Dorota Sveikauskienė ir Edita Verkovska. Šių metų konkurso mokykloms-laureatams atiteko ir Ministro Pirmininko kanceliarijos finansuojami prizai. Mūsų gimnazija šiemet irgi buvo išskirta tarp 36 mokyklų, kur ugdymas vykdomas gimtąją lenkų kalbą. Didžiuojamės mūsų gimnazijos pasiekimais.