Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. spalio 12 d. sprendimu Nr. V-2273 „Dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo švietimo teikėjuose, įgyvendinančiuose priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas, skelbimo tvarkos“ (su vėlesniais pakeitimais), nuo 2022 m. sausio 28 d. iki 2022 m. vasario 6 d. gimnazijoje skelbiamas infekcijų plitimą ribojantis režimas 5-8, I-IV klasėse. Ugdymo procesas bus vykdomas nuotoliniu būdu atsižvelgiant į mokinių sveikatos būklę.

Socialinio pedagogo ir psichologo konsultacijų tvarkaraštis SUP turintiems mokiniams teikiant švietimo pagalbą nuotoliniu būdu nuo 2022-01-27

Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena #WeRemember

Lygiai prieš 77-erius metus buvo išlaisvinta Aušvico-Birkenau koncentracijos stovykla. Šiandien pagerbiame milijonus nekaltų žmonių, kurie tapo Antrojo pasaulinio karo metu vykdyto genocido aukomis. Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos mokinai prisidėjo prie socialinės akcijos #WeRemember, skirtos Holokausto aukų atminimui pagerbti ir skleisti žinią, kad tai negali pasikartoti nei vienai tautai, rasei ar socialinei žmonių grupei.