Kovo 10 dieną  Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazija paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Prisiminėme, kaip vėlų 1990-ųjų kovo 11-osios vakarą Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pradėjo vardinį balsavimą dėl nepriklausomos valstybės atstatymo. 124 deputatai pareiškė savo ir savo rinkėjų valią ir paskelbė, jog atstato Nepriklausomą Lietuvos Respubliką.
Kad ši šventė išties didinga, abejonių nėra. Ši diena nulėmė tai, kad šiandien galime gyventi laisvoje Lietuvos Respublikoje. Kad turime galimybę orūs stovėti tarp kitų tautų ir šalių. Kad esame laisvi.
Saulėtą ketvirtadienį  mokiniai bei mokytojai susirinko aktų salėje ir iškilmingai sugiedojo Lietuvos valstybės himną. Skambėjo dainos ir šokiai.
Gimnazijos bendruomenę prasmingais žodžiais pasveikino direktorė Edita Meškovienė bei įteikė padėkas gimnazijos mokiniams, kurie garsina mūsų gimnaziją savo akademiniais pasiekimais.
Visus sveikiname su Kovo 11-ąja!