Pastatas gražėja, džiaugsmo daugėja

Net ir iš toli negali nepastebėti vis labiau gražėjančio Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos pastato. Jį pro traukinių, pravažiuojančių į sostinę ir iš jos, langus mato keleiviai. Grožisi ir vietinio praeivio akis. O ką jau bekalbėti apie pačios gimnazijos bendruomenę. Ne tik grožisi, bet ir džiaugiasi iš esmės tik į gera besikeičiančiomis darbo ir poilsio sąlygomis gimnazijoje. Kiekvienam sava salelė. Dirbti, aktyviai ilsėtis, laukti mokyklinio autobuso ar mokinukui pačių brangiausių artimųjų rankos mosto, kviečiančio namo. Renovacijos darbai vyksta visu pajėgumu. Jau dažomos cokolinio bei pirmo aukšto klasės, tvarkomi koridoriai, sporto salė. Kuriama nauja, moderni, jauki ir saugi vaikams mokykla. Gražėja patalpų estetinis vaizdas, gerėja darbo sąlygos mokiniams ir mokytojams. Kabinetai ir kitos edukacinės erdvės tampa modernesni. Gimnazijoje šiuo metu ugdomos 4 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės. Mažiausi mūsų bendruomenės nariai tvarkingoje, ugdymo aplinkas puoselėjančioje aplinkoje semiasi žinių, jaukiai žaidžia ir ilsisi. Ikimokyklinėms ir priešmokyklinėms grupėms įsigyti nauji modernūs staliukai ir kėdutės, naujos lovytės, žaidimų kampeliai. Dabar suprantame, jog verta buvo pagyventi kitokiose patalpose, kad vėliau turėtume tokias puikias ugdymo ir poilsio aplinkas. Neatpažįstamai pasikeitė ir gimnazijos valgykla. O cokoliniame aukšte įrengtas modernus mergaičių technologijų kabinetas. Džiaugiasi mokytojai, džiaugiasi ir mokiniai, turėdami tokią modernią, baldais ir įranga aprūpintą gimnaziją. Žinoma, su nekantrumu laukia, kada visi mokiniai galės grįžti mokytis kontaktiniu būdu, nes dėl renovacijos kol kas tenka tai vienoms, tai kitoms klasėms mokytis nuotoliniu. Suprantama, kad vien norų gražiai, jaukiai, šiuolaikiškai renovuoti gimnaziją neužtenka. Reikalinga ir rūpestingų, šeimininkiškų rajono vadovų parama. O tokių mūsų rajone esama. Dėkojame savivaldybės merui Rimantui Klipčiui, jo komandai ir savivaldybės administracijai už finansinę paramą ir rūpestį vykdant gimnazijos renovacijos darbus.