Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis.  Sausio 13-osios paminėjimas yra puiki proga parodyti ne tik sau, bet ir visam pasauliui, kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę. Šiandien gimnazijos mokiniai ir mokytojai mini Laisvės gynėjų dieną, prisijungdami prie Visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija”. 10-ies minučių žvakelių liepsnojimas tyloje sutvėrė rimties ir patriotiškumo būseną, nukreipė į apmąstymus apie laisvę ir pilietinę pareigą. Visi buvome pasipuošę neužmirštuolių žiedais. Per pirmąją pamoką mokytojai ir mokiniai prisiminė tragiškus to meto įvykius. O per ketvirtą pamoką I-IV kl. mokiniai ir mokytojai stebėjo tiesioginę dr. Norberto Černiausko, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojo, nuotolinę pamoką apie Sausio 13-osios vertybes.