IKIMOKYKLINUKŲ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ SPORTO ŠVENTĖ „KAMUOLYS”

Gegužės 11 dieną mūsų gimnazijoje vyko ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai” ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Spinduliukai” vaikų sporto šventė „Kamuolys”.
Šventę organizavo ikimokyklinio ugdymo pedagogės Irina Volodkovič, Natalija Pliavgo, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Svetlana Romerienė ir kūno kultūros vyr. mokytojas Danielius Golovacki.
Šventės metu vaikai bėgo, žaidė kamuoliu, mokėsi bendrauti. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti prizais.
Vaikų sporto šventė „KAMUOLYS” suteikė džiugių akimirkų dalyviams, svečiams, tėveliams, kartu leido pajusti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą. Vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose skatina mažųjų norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Irina Volodkovič