Triušiukų slėnis

Gegužės 31 dieną ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai” vaikai su ikimokyklinio ugdymo pedagogėmis Irina Volodkovič, Natalija Pliavgo ir mokytojo padėjėja Irena Voitkevič, išvyko į mokomąją-pažintinę ekskursiją į „Triušiukų slėnį“. Vaikai galėjo paglostyti ir pamaitinti triušiukus, kurių čia virš 50 skirtingų veislių: Vokietijos dėmėtieji milžinai, Prancūzijos avinai, Vienos pilkieji, Naujosios Zelandijos baltieji ir raudonieji, Japonijos, Aliaskos, Olandų, Rex dekoratyviniai ir kt. Triušiukų slėnyje grožėjomės tauriaisiais elniais, alpakomis, kengūromis, kupranugariu, įvairiais paukščiais: stručiais, dekoratyvinėmis vištomis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Pasigrožėję gyvūnais, vaikai pramogavo: jodinėjo poniu, žaidė smėlio dėžėje ir tiesiog ilsėjosi pavėsinėje. Grįžome pavargę, bet kupini nepakartojamų įspūdžių!

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Irina Volodkovič